STARTER MODERATORA DESIGN THINKING

Zacznij prowadzić swoje własne warsztaty design thinking stacjonarnie lub online. Zdobądź doświadczenie moderatora metody design thinking.

Starter moderatora design thinking - okładka box - przezroczysta

Starter moderatora design thinking - okładka box - przezroczysta

STARTER MODERATORA DESIGN THINKING

Zacznij prowadzić swoje własne warsztaty design thinking stacjonarnie lub online. Zdobądź doświadczenie moderatora metody design thinking.

Zastanów się przez chwilę…

Czy To Prawda, Że:

 • widzisz wartość wykorzystania design thinking w swojej pracy, projekcie lub biznesie
 • zwlekasz z decyzją o poprowadzeniu własnego warsztatu, bo nie wiesz jak to zrobić?
 • nie masz budżetu lub czasu na drogie i czasochłonne szkolenie moderatorów?
 • nie masz dużego doświadczenia i w związku z tym masz obawy i czujesz stres?
 • boisz się, że warsztaty nie będą udane, bo nie znasz ich struktury?
 • jesteś przytłoczony/a ilością dostępnych materiałów i narzędzi i nie wiesz co jest ważne?
 • jesteś zagubiony/a, ponieważ nie możesz znaleźć odpowiednich i spójnych materiałów?
 • brak Ci pomysłu na warsztaty i nie wiesz od czego zacząć ich przygotowanie?
 • jesteś zmotywowany/a, żeby poprowadzić Twoje własne warsztaty design thinking?
 • prowadzisz szkolenia, warsztaty zajęcia i chcesz rozszerzyć zakres swojej działalności?
 • szukasz metod i narzędzi tworzenia innowacji oraz pobudzania kreatywności zespołu lub organizacji?
 • chcesz doskonalić swój warsztat pracy jako trener lub wykładowca?

Jeżeli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś TAK, poznaj Starter Moderatora Design Thinking.

Co to jest Starter Moderatora Design Thinking?

To bogaty zestaw wszystkich niezbędnych materiałów do poprowadzenia własnego warsztatu design thinking. Wystarczy, że znasz podstawy design thinking lub brałeś/aś udział w warsztatach jako uczestnik. Ze Starterem Moderatora Design Thinking własne udane warsztaty to kwestia podjęcia działania.

Bazuj Na 8 Latach Doświadczenia Autora

Starter został opracowany przez doświadczonego moderatora i trenera moderatorów design thinking. Zaczniesz z wyższego poziomu.

Moderuj Skutecznie

Starter Moderatora Design Thinking to kompletny przewodnik, który da Ci poczucie bezpieczeństwa, pewność i poprowadzi Cię krok po kroku przez przygotowanie i poprowadzenie własnych warsztatów design thinking dla dowolnej grupy uczestników.

Co Zyskasz Dzięki Starterowi Moderatora Design Thinking?

Krok po kroku przygotujesz swój własny warsztat design thinking na dowolny temat.
Dowiesz się, jak przebiegają warsztaty design thinking z perspektywy moderatora tego procesu.
Poznasz rolę i zadania skutecznego moderatora. Nie zapomnisz o żadnym elemencie podczas warsztatów.
Otrzymasz dokładny i rozbudowany skrypt (prawie 60 stron), scenariusz, prezentację i wiele innych materiałów, które wzbogacą Twoje warsztaty.
Unikniesz najczęstszych błędów i poznasz dobre praktyki i rady moderatora z 8-letnim doświadczeniem. Uczestnicy nie poznają, że to Twoje początki w roli moderatora.
Poczujesz satysfakcję, zyskasz odwagę do kolejnych warsztatów i wdzięczność uczestników lub zespołu.
Otrzymasz pozytywne informacje zwrotne po warsztatach.
Wypracujesz innowacyjne pomysły/rozwiązania na konkretne wyzwania/problemy w Twojej pracy, projekcie lub biznesie.

Zarabiaj Na Design Thinking

Materiały ze Startera Moderatora Design Thinking możesz wykorzystywać również do celów komercyjnych. Prowadź płatne warsztaty i szkolenia design thinking dla swoich klientów B2B lub B2C. Inwestycja zwróci się po wielokroć.

Zajrzyj do środka.

Co Zawiera Starter Moderatora Design Thinking?

Design Thinking Starter Pack 1
Design Thinking Starter Pack 2
Design Thinking Starter Pack 3
Rozbudowany, szczegółowy skrypt warsztatów

Skrypt opisujący minuta po minucie i slajd po slajdzie działania moderatora, treści prezentacji oraz instrukcje do ćwiczeń dla uczestników warsztatów. Skrypt zawiera cenne rady, dobre praktyki. Wiesz co robić w każdym momencie warsztatów.

Plik PDF | 58 stron

Design Thinking Starter Pack 4
Design Thinking Starter Pack 5
Scenariusz 4-godzinnego warsztatu

Scenariusz minuta po minucie warsztatu design thinking z przypisanymi slajdami oraz cennymi uwagami. Scenariusz pomoże Ci trzymać strukturę warsztatu. Będzie niczym kompas i rozkład jazdy, który pozwoli Ci poprowadzić warsztaty zgodnie z planem.

Plik PDF i EXCEL

Design Thinking Starter Pack 8
Prezentacja warsztatowa

Profesjonalna, estetyczna i w pełni edytowalna prezentacja warsztatowa, która przykuje uwagę uczestników i ukaże Twój profesjonalizm. Możesz ją dostosować do swoich potrzeb, dodawać, usuwać lub zmieniać dowolne slajdy.

Plik PDF i PPTX | 58 slajdów

Design Thinking Starter Pack 9
Poradnik definiowania celu warsztatów

Zestaw kilku ćwiczeń, które pomogą Ci zdefiniować cel warsztatu. Dodatkowo sformułujesz ten cel w sposób inspirujący i pobudzający kreatywność, co ostatecznie wpłynie na zaangażowanie i motywację uczestników. Ludzie będą Cię pytać, czy jest jeszcze możliwość wzięcia udziału w warsztatach.

Plik PDF | 1 strona

Design Thinking Starter Pack 10
Design Thinking Starter Pack 12
Design Thinking Starter Pack 11
Design Thinking Starter Pack 13
Plansze i materiały drukowane

Niezbędne do warsztatów plansze w odpowiednich formatach: Persona, Jak moglibyśmy…?, Karta informacji zwrotnych oraz plansza podsumowania. Dodatkowo każda plansza jest opisana dokładnymi parametrami druku. Po pobraniu od razu możesz wysłać do drukarni.

Pliki PDF | 4 plansze

Design Thinking Starter Pack 32
Lista materiałów warsztatowych

Nie trać czasu na zastanawianie się jakie materiały przygotować na warsztaty. Otrzymasz pełną listę materiałów szkoleniowych i do prototypowania wraz z ilością. Dodatkowo poznasz źródła skąd czerpać materiały na warsztaty design thinking niedostępne w sklepach.

Plik PDF | 7 stron

Design Thinking Starter Pack 33
Wytyczne przestrzeni warsztatowej

Miejsce ma duże znaczenie dla efektywności warsztatów. Dzięki tej instrukcji dowiesz się jak wybrać odpowiednią do warsztatów salę oraz jak ją ustawić. To zapewni komfort pracy Tobie i uczestnikom.

Plik PDF | 4 strony

Design Thinking Starter Pack 19
Rozgrzewki i lodołamacze

Linki do baz pełnych pomysłów na kreatywne rozgrzewki i ice-breakery, które pobudzą kreatywność uczestników i wprowadza otwartą atmosferę.

Plik PDF | 8 stron

Design Thinking Starter Pack 21
Muzyka warsztatowa

Kolejny element, który wprowadzi szczególną atmosferę i pomoże uczestnikom pracować efektywnie na różnych etapach procesu warsztatu. Dedykowane warsztatom design thinking playlisty muzyczne w aplikacji Spotify, które pomogą uczestnikom w skupieniu się lub pobudzą ich kreatywność np. podczas generowania pomysłów.

Plik PDF | 4 strony

Design Thinking Starter Pack 23
Aplikacje mobilne

Jak ułatwić sobie pracę i zaoszczędzić czas? Poznasz listę pomocnych aplikacji mobilnych, które pozwolą Ci w łatwy sposób udokumentować efekty warsztatów design thinking lub utrzymać kontrolę nad upływającym czasem warsztatów.

Plik PDF | 4 strony

Design Thinking Starter Pack 34
Checklista

Lista działań i niezbędnych materiałów do przygotowania. Nie musisz martwić się, że o czymś zapomniałeś/aś. Checklista prowadzi Cię krok po kroku od zero do poprowadzenia własnych warsztatów design thinking.

Plik PDF | 3 strony

Design Thinking Starter Pack 26
Czcionki

Pakiet czcionek do pobrania, by prezentacja i wszystkie materiały graficzne wyglądały spójnie i pięknie. Pakiet zawiera także szczegółowe instrukcje instalacji dla systemów MS Windows i macOS.

Plik PDF | 5 stron

Design Thinking Starter Pack 30
Design Thinking Starter Pack 31

DODATEK

Jak poprowadzić warsztaty Design Thinking Online?

Starter Moderatora Design Thinking zawiera pełną i intuicyjną instrukcję przygotowania i poprowadzenia warsztatów w formie zdalnej. Dowiesz się jak poprowadzić wszystkie etapy w formie online, również prototypowanie. Otrzymasz dostęp do gotowych szablonów warsztatów opracowanych na dwie najpopularniejsze platformy do zdalnej pracy zespołowej: Mural i Miro. Dzięki instrukcji i szablonom będziesz w stanie poprowadzić warsztaty w dowolnej formie. Jesteś niezależny/a od zewnętrznych okoliczności.

Plik PDF | 19 stron

Co Mówią Klienci?

Starter jest REWELACYJNY i cholernie (!) dobrze, wielowątkowo (d)opracowany – czcionki, muzyka, plansze, wskazówki. Dziękuję za wartościowe materiały do pracy i życzę dalszych sukcesów… zwłaszcza biznesowych.

Anonimowy Klient

Starter Moderatora Design Thinking zawiera wszystko, czego potrzebowałem. Chciałem poprowadzić warsztaty design thinking dla swojego zespołu i materiały spisały się świetnie. Zaoszczędziłem sporo czasu na przygotowaniach. Udało mi się obudzić w zespole ducha innowacyjności i wypracowaliśmy świetne pomysły, które będziemy sukcesywnie wdrażać w firmie.

Konrad Kaczmarczyk
CEO Atema

Prowadzę szkolenia na temat innowacji i korzystam z różnych źródeł wiedzy i materiałów. Z tak kompleksowym zestawem jeszcze się nie zetknąłem. Materiały pozwoliły mi uzyskać cenną perspektywę o wiele bardziej doświadczonego moderatora i wzbogacić moje warsztaty o nowe narzędzia oraz techniki aktywizacji grupy.

Kacper Różyński
COO Taon Property, trener biznesu

To była świetna decyzja. Potrzebowałam tzw. mięsa dotyczącego design thinking. Nie zawiodłam się. Cały proces opisany w najdrobniejszych szczegółach, a jeżeli miałam pytania, mogłam liczyć na indywidualne wsparcie autora. Polecam Starter wszystkim początkującym moderatorom metody design thinking.

Zuzanna Ciesielska
Właścicielka firmy Ariena

Pracuję metodą projektową z uczniami 4-8. Starter pozwala prowadzić ją zarówno z młodszymi, jak i starszymi uczniami. Zakup i użycie Startera Moderatora Design Thinking pozwoliło mi zapoznać z tą metodą innych nauczycieli. Łatwiej teraz pracować z uczniami, którzy tę metodę wykorzystują nie tylko raz.

Joanna
Nauczyciel

Starter, od którego warto zacząć, nie mając pomysłu jak wejść w temat design thinking.

Przemysław Kołtuniak
Trener Biznesu

Dla kogo?

Starter Moderatora Design Thinking Jest Dla:

Początkujących moderatorów, którzy chcą poprowadzić swoje pierwsze warsztaty.

Trenerów biznesu, którzy chcą rozszerzyć zakres swojej działalności.

Liderów zespołów, przedsiębiorców, którzy chcą generować innowacyjne rozwiązania w swoich projektach.

Osób, które chcą rozwinąć swoją karierę poprzez zdobycie kompetencji design thinking.

Wykładowców, nauczycieli i osób z branży edukacyjnej, które chcą przekazać swoim uczestnikom innowacyjne kompetencje.

Doświadczonych moderatorów, którzy szukają nowych narzędzi i inspiracji.

Dla osób, które potrzebują zmienić tryb prowadzonych warsztatów z offline na online.

Mateusz Kaliszewski - bez tła zmniejszone
Autor

Mateusz Kaliszewski

Trener Moderatorów Design Thinking

Jestem doświadczonym moderatorem i trenerem moderatorów design thinking. Uczę pasjonatów tej metody prowadzić własne warsztaty i projekty. Zajmuję się tą metodą od 2012 roku. Jestem współzałożycielem agencji doradczo-szkoleniowej w obszarze design thinking. Jestem także wykładowcą akademickim. Prowadzę zajęcia w ramach przedmiotu Design Thinking i UX Research na Uniwersytecie Warszawskim. Dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat metod generowania innowacji współpracując ze startupami i korporacjami. Moim priorytetem i misją jest dostarczanie klientom realnej wartości z design thinking.

8
lat doświadczenia w pracy metodą design thinking
2100
uczestników szkoleń
930
godzin poprowadzonych warsztatów i szkoleń design thinking
samsung

Wybrane referencje:

Referencje Warta
UMCS referencje design thinking poprawione
Siemens referencje design thinking poprawione
Share the care referencje design thinking poprawione
EGO Evaluation referencje design thinking
Blablacar referencje

gwarancja satysfakcji

ZERO RYZYKA – 100% GWARANCJI SATYSFAKCJI

Jeżeli Starter Moderatora Design Thinking nie spełni Twoich oczekiwań, natychmiast zwracam Ci pieniądze bez zbędnych pytań. Niczym nie ryzykujesz. Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość.

ZAMÓW TERAZ

Poprowadź własne udane warsztaty design thinking stacjonarnie i zdalnie!

starter moderatora design thinking - okładka box

Starter Moderatora Design Thinking

497 PLN

(Cena brutto, zawiera 23%VAT)

Niższa cena dostępna tylko piątku 27 listopada. Zostało Ci:

Po opłaceniu zamówienia natychmiast otrzymasz Starter Moderatora Design Thinking przez e-mail.

100% Gwarancja Satysfakcji

Wystawiam faktury VAT.

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia:

1koszyk i dotpay

Regulamin

Chcesz dokonać zamówienia w inny sposób? Wyślij wiadomość przez formularz, który znajdziesz niżej.

W Starterze Moderatora Design Thinking otrzymujesz:

 • Rozbudowany, szczegółowy skrypt warsztatów | Plik PDF, 58 stron
 • Scenariusz 4-godzinnego warsztatu | Plik PDF i EXCEL
 • Prezentację warsztatową | Plik PDF i PPTX, 58 slajdów
 • Poradnik definiowania celu warsztatów | Plik PDF, 1 strona
 • Plansze i materiały drukowane | Plik PDF, 4 plansze
 • Listy potrzebnych materiałów warsztatowych | Plik PDF, 7 stron
 • Instrukcję ustawienia i doboru przestrzeni warsztatowej | Plik PDF, 4 strony
 • Bazę icebreakerów i rozgrzewek kreatywnych | Plik PDF, 8 stron
 • Muzykę na warsztaty – dedykowane playlisty | Plik PDF, 4 strony
 • Pomocne aplikacje mobilne | Plik PDF, 4 strony
 • Checklistę działań | Plik PDF, 3 strony
 • Dodatek specjalny – Warsztaty design thinking online | Plik PDF, 19 stron
 • Aktualizacje materiałów na podstawie pytań i uwag użytkowników
 • Pierwszeństwo informacji o webinarach i darmowych warsztatach

KONTAKT

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące produktu? Chcesz dokonać zamówienia w inny sposób? Pisz do mnie śmiało. 🙂

Mateusz Kaliszewski szkolenie design thinking

MATEUSZ KALISZEWSKI
Tel. 694 341 553
E-mail: mateusz@szkoleniedesignthinking.pl