Naucz się prowadzić profesjonalne warsztaty i projekty Design Thinking nawet jeśli nie masz ogromnej wiedzy i doświadczenia

AKADEMIA MODERATORA DESIGN THINKING

Najbardziej kompleksowy w Polsce kurs online, dzięki któremu zaprojektujesz i poprowadzisz własne warsztaty lub projekt Design Thinking. Twórz przełomowe innowacje w swojej branży.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Dzięki Akademii Moderatora Design Thinking:

Poprowadzisz świetny warsztat Design Thinking nawet bez wcześniejszego doświadczenia

To możliwe. Kursanci Akademii mają już za sobą pierwsze warsztaty i teraz zdobywają kolejne doświadczenia. Z moją pomocą zaprojektujesz i poprowadzisz efektywne warsztaty. Uczestnicy będą chcieli kolejnych.

Zrealizujesz projekt generowania innowacji zgodnie z metodą Design Thinking

Nauczę Cię metody, którą wykorzystują największe firmy świata, z Google i Apple na czele. Wykorzystaj ją do poszukiwania innowacji w swojej pracy, projekcie lub biznesie. W Akademii nauczysz się to robić.

Pozbędziesz się obaw o facylitację, nawet jeśli jesteś introwertykiem/czką

Nauczysz się jak radzić sobie ze stresem i jak zjednać sobie uczestników warsztatu lub projektu. W kursie poznasz w detalach wszystkie ważne elementy pracy z grupą warsztatową i zespołem projektowym. Nabierzesz odwagi oraz motywacji do działania.

Wyjdziesz z zamkniętego koła braku doświadczenia

Wykonując zadania w Akademii pokonasz barierę braku doświadczenia. Przestaniesz stać w miejscu i zaczniesz stosować Design Thinking w sposób dopasowany do Twoich celów, branży i sposobu pracy.

Zaoszczędzisz masę czasu i wysiłku podczas nauki metody Design Thinking

Nie będziesz musiał/a wertować książek, artykułów i samodzielnie szukać dodatkowej wiedzy i narzędzi poza kursem. W Akademii zawarłem całą niezbędną wiedzę w najmniejszych szczegółach. Rozpoczęcie pracy metodą Design Thinking będzie dla Ciebie szybkie i wygodne.

Nauczysz się wszystkich kluczowych narzędzi Design Thinking i wielu dodatkowych

Poznasz szeroki wachlarz narzędzi. Będziesz umiał/a dobierać narzędzia do różnych warsztatów, projektów oraz grup uczestników. Nabierzesz pewności w ich stosowaniu. Poznasz case-studies tworzenia innowacji tymi narzędziami.

Zdobędziesz kompleksową wiedzę z poziomu profesjonalisty

Zdobędziesz głęboką i zaawansowaną wiedzę na temat Design Thinking. Z łatwością będziesz odpowiadać na pytania uczestników warsztatu lub członków zespołu projektowego.

Zyskasz spokój i pewność siebie w pracy metodą Design Thinking

Nie będziesz musiał/a obawiać się nieprzewidzianych i trudnych sytuacji. Unikniesz najczęstszych błędów. Pokażę Ci jak im zapobiegać i jak sobie z nimi radzić, gdy już wystąpią. Poznasz skuteczne techniki, które pozwolą Ci czuć się świetnie w roli moderatora/ki.

Otrzymasz gotowe scenariusze, prezentacje i narzędzia

Nie musisz tracić czasu na szukanie lub tworzenie materiałów. Wszystko będziesz mieć podane jak na tacy. Otrzymasz gotowe materiały, z których jak z klocków Lego „zbudujesz” swój warsztat/projekt Design Thinking.

Zyskasz perspektywę doświadczonego moderatora

Poznasz kulisy warsztatów i projektów Design Thinking. Skorzystasz z mojego 10-letniego doświadczenia i otrzymasz moje całe know-how realizacji projektów metodą Design Thinking. Nikt nie pozna, że to Twoje początki.

Zaczniesz od razu działać na własnym przykładzie i branży

Od początku Akademii pracujesz na własnym przykładzie. Poprzez mnóstwo ćwiczeń natychmiast wdrażasz w życie zdobytą wiedzę i narzędzia. Uczysz się jak dopasować proces i narzędzia Design Thinking do własnych wyzwań, branży i kontekstu.

Nauczysz się prowadzić zdalne warsztaty i projekty Design Thinking

Poznasz dobre praktyki zdalnych warsztatów i projektów Design Thinking. Pokażę Ci jak korzystać z najlepszych platform i narzędzi do pracy zdalnej w kontekście pracy metodą Design Thinking. Dasz sobie świetnie radę z aspektami technicznymi.

Otrzymasz certyfikat moderatora/ki Design Thinking

Po ukończeniu kursu otrzymasz pełnoprawny certyfikat moderatora/ki Design Thinking. Zdobędziesz potwierdzenie swoich kompetencji przez znanego na rynku eksperta Design Thinking.

Będziesz mieć ciągłe wsparcie społeczności i autora kursu

W specjalnej, zamkniętej grupie będziesz mógł/a dzielić się swoją wiedzą i efektami pracy podczas Akademii. Na sesjach Q&A na żywo będziesz mógł/a zyskać odpowiedź na Twoje pytania i pomoc w razie trudności. Nie będziesz sam/a.

👋 Zapomnij o ogólnikowych szkoleniach. Zanurz się głęboko w design thinking.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opinia kursanta Akademii

Jeszcze nie tak dawno myślano, że kreatywność to magia. Potem zmieniło się podejście i zaczęto uważać, iż jest to zdolność wyjątkowych jednostek. Dzisiaj wiele firm już wie, że wykorzystanie potencjału kreatywnego członków organizacji jest kluczowe, by stworzyć innowacyjne produkty i usługi.

Mając tę świadomość, poszukiwałem szkolenia, które pozwoli uzupełnić mi mój własny warsztat o umiejętność wykorzystania metod kreatywnych. Kolejną kwestią było poszukiwanie kursu, który czułbym, że jest stworzony pod moje potrzeby. Czyli jest prowadzony online – dzięki, czemu program przerabiam we własnym tempie. W każdej chwili mogę zwrócić się o pomoc do prowadzącego. I najważniejsze będzie to doświadczenie praktyczne, stworzone przez praktyka, a nie teoretyka. Wszystkie moje potrzeby, które były priorytetem w poszukiwaniu dobrego szkolenia, zostały zaspokojone właśnie przez tę akademię.

Wybór padł na Akademię Moderatora Design Thinking – właśnie dlatego, że jest to program, który kompleksowo realizował moje potrzeby. Do tego wisienką na torcie było stworzenie pełnej koncepcji i poprowadzenie warsztatów kreatywnych na podstawie zdobytej wiedzy i pełnego wsparcia prowadzącego.

Łukasz Michalski
Coach i Trener Biznesu
Mateusz Kaliszewski Design Thinking
Autor Akademii

Mateusz Kaliszewski

Trener Moderatorów Design Thinking
Senior Service Designer i koordynator Innovation Hub w Allegro

Jestem doświadczonym moderatorem i trenerem moderatorów design thinking. Uczę pasjonatów tej metody prowadzić własne warsztaty i projekty. Zajmuję się tą metodą od 2012 roku. Obecnie pracuję jako Senior Service Designer i koordynator Innovation Hub w Allegro. Jestem także wykładowcą akademickim. Prowadziłem zajęcia w ramach przedmiotu Design Thinking i UX Research na Uniwersytecie Warszawskim. Opiekuję się zespołami startupowymi w programu inkubacyjnego Szkoły Pionierów Innowacji Polskiego Funduszu Rozwoju. Dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat metod generowania innowacji współpracując ze startupami i korporacjami. Moim priorytetem i misją jest dostarczanie realnej wartości z design thinking.

10
lat doświadczenia w pracy metodą design thinking
3066
uczestników szkoleń
1447
godzin poprowadzonych warsztatów i szkoleń design thinking

Super, super, super. Mateusz strasznie mi zaimponował swoją wiedzą, jestem pod wrażeniem. Wszystko czego oczekiwałem od warsztatów się zdarzyło. Idealny balans pomiędzy teorią a praktyką.

Bardzo nie chciało mi się brać udziału w tych zajęciach, włączyłam od niechcenia, ale zostałam  od samego początku do samego końca w ogóle się nie nudząc. Świetne ćwiczenia, trafne przykłady, brak marketingowej gadki i lania wody. Konkretna, fajnie podana wiedza i narzędzia do własnego rozwoju, do których będę wracać. Inspirujący, sympatyczny, kompetentny  i pomocny prowadzący. Dzięki!

W moim odczuciu trener prawie idealny – lubiący to co robi i potrafiący przekazać swoją wiedzę w sposób interesujący; przyjazny, cierpliwy, reagujący na potrzeby uczestników szkolenia, ale zarazem wymagający.

Mateusz ma duże doświadczenie i wiedzę z obszaru design thinking i to się czuje. W ten sposób daje poczucie bezpieczeństwa w poznawaniu nowych zagadnień 🙂

samsung
warta
eurocash
Compensa logo
190521-parp-logo-01-800x450
cnk
cziitt
BlaBlaCar logo
IAG GBS logo
gemini
ppn
sgh
allegro logo
ebilet
umcs
woj łódzkie
woj małopolskie
startup academy
share the care
ffw
hugetech
uw

Referencje

Referencje Warta
UMCS referencje design thinking poprawione
Siemens referencje design thinking poprawione
Share the care referencje design thinking poprawione
EGO Evaluation referencje design thinking
Blablacar referencje

Opinia kursantki Akademii

Na Akademię Moderatora Design Thinking trafiłam na Facebooku. Nie ukrywam, że na decyzję zakupu wpłynęła niewygórowana cena, ponieważ sama jeszcze nie byłam pewna czy Design Thinking to coś dla mnie. Na pewno to, co mnie skłoniło do zakupu kursu to bardzo szeroki program (w porównaniu do konkurencji, która często tę wiedzę oferuje w kilku niezależnych kursach) oraz możliwość płatności w ratach. Najbardziej podobał mi się praktyczny charakter kursu oraz tipy, które można zastosować, jeśli chce się na poważnie wprowadzić metodę Design Thinking w swoje życie zawodowe. No i otwartość prowadzącego, który chętnie dzieli się pomysłami, a nie traktuje uczestników kursu jako potencjalne zagrożenie w postaci konkurencji. Chętnie poleciłabym kurs każdemu, kto jest totalnie zielony w temacie Design Thinking.

Aleksandra Mojska
Specjalista ds. personalnych | Alsen

PROGRAM KURSU

Poznaj moduły i lekcje zawarte w Akademii Moderatora Design Thinking

100+

lekcji

10

modułów

24h

materiału video

80+

dodatkowych materiałów

MODUŁ 0

Wprowadzenie - Jak skutecznie uczyć się Design Thinking?

 • Lekcja 1: Powitanie i cel kursu
 • Lekcja 2: Jak korzystać z kursu?
 • Lekcja 3: Wybierz swój tryb nauki
MODUŁ 1

Zbuduj własną, kompletną bazę wiedzy

 • Lekcja 1: Co to jest design thinking? Wiedza dla moderatora design thinking
 • Lekcja 2: Historia design thinking
 • Lekcja 3: Korzyści i zastosowania design thinking
 • Lekcja 4: Case Study 1
 • Lekcja 5: Case Study 2
 • Lekcja 6: Case Study 3
 • Lekcja 7: Kim jest moderator design thinking?
 • Lekcja 8: Uważaj na pułapkę wiedzy i wykonaj ćwiczenia
 • Lekcja 9: Test wiedzy
 • Dodatkowe materiały:
  • Mapa myśli
  • Baza case studies i źródeł wiedzy
  • Wartościowe artykuły autora kursu pogłębiające wiedzę
  • Ted Talks nt. design thinking
  • Literatura dodatkowa
MODUŁ 2

Start praktyki Design Thinking - Jak zacząć bez doświadczenia?

 • Lekcja 1: Jak zdobyć doświadczenie – Przegląd i generowanie pomysłów
 • Lekcja 2: Wymyśl pomysł/temat na warsztat/projekt
 • Lekcja 3: Budowanie zespołu/uczestników –  kogo angażować w warsztaty lub projekt design thinking?
 • Lekcja 4: Jak sprzedać design thinking różnym interesariuszom? Jak prezentować czym jest Design Thinking?
 • Lekcja 5: Sesja Q&A na żywo
 • Dodatkowe materiały:
  • Dołącz do zamkniętej grupy i podziel się swoim pomysłem na warsztaty/projekt
  • Prezentacja do własnych warsztatów (format pptx) – wprowadzenie do design thinking
  • Mapa myśli
  • Lista pomysłów na warsztaty
MODUŁ 3

Empatia - Jak wejść w buty klienta i pozyskiwać cenne insighty?

 • Lekcja 1: Czym jest empatia w design thinking?
 • Lekcja 2: Narzędzia – Wywiady pogłębione
 • Lekcja 3: Narzędzia – Obserwacje i doświadczenie
 • Lekcja 4: Narzędzia – Desk Research
 • Lekcja 5: Narzędzia – Ścieżka Klienta
 • Lekcja 6: Narzędzia – techniki generatywne, projekcyjne
 • Lekcja 7: Narzędzia – Badanie ilościowe
 • Lekcja 8: Rekrutacja do badań
 • Lekcja 9: Wyzwalanie empatii i angażowanie w badania. Jak przekonać do badań?
 • Lekcja 10: Facylitacja i zarządzanie etapem empatii
 • Dodatkowe materiały:
  • Szablon emaila zapraszającego do udziału w wywiadzie
  • Prezentacja do własnych warsztatów (format pptx) – Empatia
  • Scenariusze modułu empatia (format excel)
  • Mapa myśli
  • Literatura dodatkowa
MODUŁ 4

Definiowanie potrzeb - Jak analizować informacje z empatii i formułować wyzwania projektowe?

 • Lekcja 1: Na czym polega etap definiowania potrzeb w design thinking? Analiza danych z empatii
 • Lekcja 2: Narzędzia – Klastrowanie/Grupowanie
 • Lekcja 3: Narzędzia – Dyskusje moderowane
 • Lekcja 4: Narzędzia – Matryca 3×3
 • Lekcja 5: Narzędzia – Persona
 • Lekcja 6: Narzędzia – Mapa empatii
 • Lekcja 7: Narzędzia – Jak moglibyśmy…? (How might we…?)
 • Lekcja 8: Dodatkowe narzędzia uzupełniające
 • Lekcja 9: Jak facylitować moduł definiowania potrzeb?
 • Dodatkowe materiały:
  • Błędy poznawcze na etapie empatii i definiowania
  • Prezentacja do własnych warsztatów (format pptx) – Definiowanie potrzeb
  • Scenariusze modułu definiowanie potrzeb (format excel)
  • Sesja Q&A – na żywo
  • Case study AirBnB
  • Mapa myśli
MODUŁ 5

Generowanie i analiza pomysłów - Jak myśleć Out Of The Box i identyfikować prawdziwe innowacje?

 • Lekcja 1: Jak generować innowacyjne i przełomowe pomysły?
 • Lekcja 2: Narzędzia – Efektywne burze mózgów
 • Lekcja 3: Dodatkowe techniki i narzędzia wyzwalające kreatywność
 • Lekcja 4: Jak nie zgubić z oka użytkownika i wyzwania projektowego?
 • Lekcja 5: Kogo warto zaprosić na sesje generowania pomysłów?
 • Lekcja 6: Selekcja pomysłów – wprowadzenie i kryteria oceny pomysłów
 • Lekcja 7: Narzędzia selekcji pomysłów
 • Lekcja 8: Przygotowanie do prototypowania – karta pomysłu
 • Lekcja 9: Facylitacja etapu generowania i selekcji pomysłów
 • Dodatkowe materiały:
  • Bazy rozgrzewek kreatywnych
  • Prezentacja do własnych warsztatów (format pptx) – Generowanie i selekcja pomysłów
  • Scenariusze modułu generowania i selekcji pomysłów (format excel)
  • Literatura uzupełniająca
  • Ted Talks o kreatywności
  • Mapa myśli
MODUŁ 6

Prototypowanie i testowanie - Jak szybko, tanio budować prototypy i testować pomysły w praktyce?

 • Lekcja 1: Czym jest prototyp? Koncepcja MVP
 • Lekcja 2: Zasady prototypowania i organizacja pracy zespołu
 • Lekcja 3:12 narzędzi budowania prototypów i MVP
 • Lekcja 4: Narzędzia zbierania informacji zwrotnych
 • Lekcja 5: Tworzenie hipotez do prototypowania i testowania – Test Card i Learning Card
 • Lekcja 6: Facylitowanie etapu Prototypowania i Testowania
 • Lekcja 7: Iteracje i wdrażanie rozwiązań
 • Dodatkowe materiały:
  • 78 narzędzi nocode – Darmowy ebook
  • Prezentacja do własnych warsztatów (format pptx) – Prototypowanie i Testowanie
  • Scenariusze modułu prototypowania i testowania pomysłów (format excel)
  • Sesja Q&A – na żywo
  • Mapa myśli
MODUŁ 7

Facylitacja - Jak skutecznie przeprowadzić uczestników przez proces Design Thinking?

 • Lekcja 1: Co zrobić kiedy nie masz doświadczenia moderatorskiego?
 • Lekcja 2: Na czym polega rola moderatora design thinking?
 • Lekcja 3: Cechy skutecznego moderatora
 • Lekcja 4: Jak wydawać zrozumiałe instrukcje podczas warsztatu?
 • Lekcja 5: Trudne sytuacje na sali warsztatowej. Jak sobie z nimi radzić?
 • Lekcja 6: Jak pokonać strach i tremę przed warsztatem?
 • Lekcja 7: Jak zarządzać czasem podczas warsztatu i wyrobić się w przeznaczonym czasie?
 • Lekcja 8: Kontrakt z uczestnikami oraz jak rozpocząć i jak zakończyć warsztaty?
 • Lekcja 9: Przestrzeń i materiały warsztatowe
 • Dodatkowe materiały:
  • Szablon maila przed warsztatem
  • Ankieta – Badanie potrzeb szkoleniowych
  • Karta integracji
  • Plansza podsumowania
  • Learning canvas
  • Ankieta poszkoleniowa
  • Ankieta poszkoleniowa – bardziej rozbudowana
  • Szablon maila po warsztacie
  • Checklista
  • Muzyka na warsztaty
  • Pomocne aplikacje
  • Baza rozgrzewek
  • Materiały warsztatowe
  • Mapa myśli
MODUŁ 8

Projektowanie warsztatu i projektu - Jak zaprojektować efektywny warsztat lub projekt na każde wyzwanie?

 • Lekcja 1: Jak projektować procesy design thinking?
 • Lekcja 2: Jak projektować warsztaty? Dobór metod i narzędzi
 • Lekcja 3: Ograniczenia design thinking
 • Lekcja 4: Przykład warsztatu 1 – Edukacyjny (8h)
 • Lekcja 5: Przykład warsztatu 2 – Edukacyjny (4h)
 • Lekcja 6: Przykład warsztatu 3 – Strategiczny (2x8h)
 • Lekcja 7: Przykład warsztatu 4 – 5-dniowy Design Sprint
 • Lekcja 8: Przykład warsztatu 5 – Zajęcia na uczelni lub projekt poboczny (2h tygodniowo)
 • Lekcja 9: Przykład warsztatu 6 – The Wallet Project (1,5h)
 • Lekcja 10: Zadanie: zaprojektuj proces lub warsztat
 • Dodatkowe materiały:
  • Sesja Q&A – na żywo – projektowanie procesu/warsztatu na żywo
  • Checklista działań
MODUŁ 9

Online - Jak poprowadzić warsztaty/projekt Design Thinking w formie zdalnej?

 • Lekcja 1: Projektowanie i prowadzenie warsztatów zdalnych
 • Lekcja 2: Narzędzia do komunikacji
 • Lekcja 3: Narzędzia do wirtualnej współpracy – wirtualne tablice
 • Lekcja 4: Jak moderować poszczególne etapy design thinking w formie zdalnej
 • Lekcja 5: Dobre praktyki warsztatów zdalnych na realnych przykładach
 • Lekcja 6: Przygotowanie warsztatu na platformie Zoom
 • Lekcja 7: Przygotowanie i obsługa aplikacji Mural
 • Lekcja 8: Przygotowanie i obsługa aplikacji Miro
 • Dodatkowe materiały:
  • Energizery online
  • Szablon warsztatów w aplikacji Miro i Mural

W Akademii dodatkowo otrzymujesz:

Bonus #1

KONSULTACJA 1 NA 1

Otrzymujesz 1-godzinną indywidualną konsultację z twórcą kursu (o wartości 400 zł netto) zupełnie za darmo. Możesz zadać jakiekolwiek pytania. Otrzymasz konkretne i dopasowane do Twoich potrzeb wsparcie.

konsultacje Akademia Moderatora Design Thinking

Bonus #2

PRYWATNA GRUPA WSPARCIA

W kursie nie będziesz sam/a. Bierzesz udział w cyklicznych sesjach Q&A, które zmotywują Cię do pracy. W zamkniętej grupie kursantów/ek będziemy dzielić się wiedzą i pomagać sobie nawzajem.

Akademia Moderatora Design Thinking - grupa

Bonus #3

PODWÓJNA CERTYFIKACJA

Po przejściu całego kursu otrzymasz certyfikat udziału potwierdzający zdobytą wiedzę. Ale to nie wszystko. Jeżeli po kursie poprowadzisz swój własny warsztat lub projekt design thinking otrzymasz certyfikat praktyka.

Akademia Moderatora Design Thinking - certyfikat

Bonus #4

KARIERA & REFERENCJE

Dowiesz się jak rozwijać swoją moderatorską karierę i jakie są możliwości na rynku. Poznasz metody pozyskiwania referencji, które pozwolą Ci budować zaufanie uczestników lub klientów do Twoich umiejętności.

Akademia Moderatora Design Thinking - rozwój kariery

Opinia kursanta Akademii

Program Akademii jest bardzo wartościowy. Dużo praktyki. Całościowy proces nauki design thinking poprowadzony krok po kroku. Można się nauczyć prowadzić projekty i warsztaty design thinking od A do Z. Zaskoczyło mnie, że można przygotować tak bogatą treść w kursie online. Szablony, narzędzia, materiały – wszystko, co potrzebne do samodzielnego poprowadzenia procesu. Jeśli chcesz zostać moderatorem design thinking, to na tym kursie Mateusz podzieli się z Tobą całym potrzebnym warsztatem. Polecam!

Piotr Kwietniewski
Agile Coach

💡 Kurs opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń, badania potrzeb ponad 150 początkujących moderatorów, oraz rekomendacji uczestników poprzednich edycji.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Zostaniesz profesjonalnym moderatorem design thinking

Akademia krok po kroku przygotuje Cię do pracy jako moderator design thinking. Zyskasz to co najistotniejsze: ponadpodstawową wiedzę, bogaty zestaw narzędzi oraz techniki facylitacji.

Co zawiera Akademia Moderatora Design Thinking?

Akademia to 10 modułów zawierających w ponad 100 lekcji video. Dodatkowo otrzymujesz masę gotowych materiałów: scenariuszy, prezentacji, plansz, które możesz od razu użyć na swoich warsztatach.

Praktyka oraz bogate i indywidualne wsparcie

Akademia to dużo praktyki. Będziesz wykonywał/a zadania. Staniesz się częścią zamkniętej, wspierającej społeczności. Na cyklicznych sesjach na żywo będziemy analizować szczególne sytuacje i scenariusze.

Opinia kursantki Akademii

Design Thinking – już sama nazwa przyciągnęła moją uwagę, choć nie wiedziałam, co tak naprawdę się pod nią kryje? Projektować i myśleć? Po wstępnym webinarze z Mateuszem Kaliszewskim wiedziałam, że to coś dla mnie. Uwielbiam myśleć, rozkminiać, szukać nowych rozwiązań, argumentów za i przeciw, wchodzić w czyjeś buty, zachowując prostotę i użyteczność. Nie wahałam się ani chwili z decyzją o dołączeniu do Akademii Moderatora Design Thinking Mateusza.

Jestem pragmatyczna i kreatywna zarazem. Motywuje mnie, kiedy moja praca przynosi komuś korzyść, dodaje wartość. Lubię mieć poczucie sensu tego, co robię. Moje główne talenty wg Gallupa to empatia, elastyczność, indywidualizacja, zbieranie i uczenie się. Metoda Design Thinking odpowiada moim naturalnym kompetencjom.

Właśnie wchodzę na nową ścieżkę kariery – będę doradcą zawodowym i coachem kariery, również młodzieży, w szkole. Chcę, żeby ludzie ze mną pracujący znajdowali rozwiązania dopasowane do swoich preferencji i możliwości, odpowiadające potrzebom, bez ograniczających przekonań. Warsztaty budowane na bazie Design Thinking będą tu niezastąpione!

Ewa Michałowska

Zarabiaj na Design Thinking

Wszystkie materiały z Akademii możesz wykorzystywać również do celów komercyjnych (bez możliwości dalszej odsprzedaży). Prowadź płatne warsztaty i szkolenia design thinking dla swoich klientów B2B lub B2C. Inwestycja w Kurs zwróci Ci się wielokrotnie.

 • Martwisz się brakiem doświadczenia czy wystarczającej wiedzy?
 • Obawiasz się, czy dobrze przygotujesz i zastosujesz wybrane narzędzia? A może nawet nie wiesz, jakie masz wybrać, bo znasz tylko kilka? 
 • Wydaje Ci się, że trzeba urodzić się facylitatorem i przebojową osobą, by zaangażować grupę uczestników na warsztacie design thinking? 
 • Obawiasz się, że nie masz kompetencji trenerskich? 
 • Nie wierzysz, że grupa podąży za Tobą?
 • Nie wiesz, czego nie wiesz i nie wiesz, czego nie umiesz, jeśli chodzi o prowadzenie własnych warsztatów design thinking?
 • Nie masz gotowych i sprawdzonych materiałów?

Znam te wyzwania z doświadczenia.  

Pamiętam swoje pierwsze warsztaty. Miałem wtedy 21 lat. Poprowadziłem je dla studentów mojej uczelni. Byłem przestraszony, źle przygotowany, bez żadnego doświadczenia. Miałem podstawową wiedzę z internetu. Byłem nieświadomy popełnianych błędów. A jednak się odważyłem i poprowadziłem swoje pierwsze warsztaty. Ogromna ciekawość i pasja do innowacji wzięła górę.

Zanim zacząłem prowadzić płatne, profesjonalne warsztaty dla dużych firm pracowałem kilka lat za darmo. Uczyłem się na własnych błędach. Nie miałem innego wyjścia. Wtedy nie miałem się od kogo uczyć. Dlatego dobrze rozumiem jakie masz obawy. 

Ale mam dla Ciebie świetną wiadomość

Zebrałem swoją wiedzę i doświadczenia w jeden kompleksowy program. Oszczędzę Ci masę czasu, błędów, stresu i po prostu zaczniesz od razu jak designthinkinkingowy profesjonalista/ka.

trener design thinking

MATEUSZ KALISZEWSKI
Autor Kursu
Trener Moderatorów Design Thinking
Senior Service Designer i Koordynator Innovation Hub w Allegro

🔥Dołącz do ponad 100 kursantów i kursantek.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Krok po kroku od pasjonata do moderatora design thinking

proces od a do z

Czy można inaczej?

Tak.

Możesz dalej czytać, gromadzić wiedzę, oglądać wykłady dostępne w internecie, czy brać udział w darmowych, a co gorsza płatnych warsztatach, które są tylko zajawką na temat design thinking. Możesz tracić czas, pieniądze lub czekać nie wiadomo na co.

Tylko po co? Weź udział w Akademii Moderatora Design Thinking. W tym Kursie dostaniesz same konkrety, pełne know-how design thinking i zadania do wykonania.

Poznasz perspektywę i techniki pracy doświadczonego moderatora, który poprowadził dziesiątki warsztatów i wyszkolił ponad 3000 osób. 

Zobacz efekty kursantów/ek Akademii

KRYSIA
Dzięki Akademi zebrała same pozytywne referencje na swoich pierwszych warsztatach Design Thinking. Zobacz relację z jej warsztatów:

ŁUKASZ
Kilka dni po ukończeniu wszystkich lekcji już moderował swoje własne warsztaty Design thinking. A teraz? Sam/a zobacz:

efekty uczestnikow design thinking

ANIA
Ania ukończyła Akademię i otrzymała certyfikat udziału. Jednak poprowadziła własne warsztaty design thinking i je udokumentowała, więc zdobyła także certyfikat Praktyka Design Thinking.

akademia moderatora design thinking case study

AGATA
Jest już po pierwszej prezentacji o Design Thinking i planuje proces w obszarze onboardingu nowych pracowników.

referencje

KASIA
Moderuje warsztaty i dodatkowo buduje markę osobistą wokół Design Thinking.

Jeśli chcesz nauczyć się design thinking w najbardziej efektywny sposób na rynku, zostań kursantem/ką Akademii.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opinia kursantki Akademii

Dopiero zaczynam swoją przygodę z design thinking i jak narazie kurs odpowiada na wszystkie moje pytania, które miałam. Do tego kurs jest “ludzki”. Widać, że twórca przechodził drogę rozwoju zawodowego, czym się dzieli. Daje mi to większą pewność, że i ja mogę sobie poradzić 😉 Polecam. Naprawdę przyjemny kurs design thinking.

Kasia Okraszewska
UI/UX Designerka

Akademia kontra szkolenia moderatorów

Akademia Moderatora Design Thinking deklasuje tradycyjne, stacjonarne szkolenia moderatorów design thinking prowadzone na żywo. Wiem to z własnego doświadczenia. Prowadziłem takie szkolenia wielokrotnie.

Tylko w Akademii Moderatora Design Thinking:

Przejdziesz najbardziej kompleksowy kurs Design Thinking w Polsce

Akademia to wielokrotnie więcej wiedzy, narzędzi, materiałów, ćwiczeń niż oferuje jakiekolwiek inne szkolenie design thinking na polskim rynku. W Akademii zawarłem całą swoją wiedzę, narzędzia i doświadczenia, którymi nigdy nie miałem czasu podzielić, się na tradycyjnym szkoleniu. Masz pewność, że nauczysz się Design Thinking w najmniejszych i istotnych szczegółach. Bez prześlizgiwania się po tematach. A na zadania przeznaczasz tyle czasu, ile potrzebujesz. Dlatego możesz wykonać je dokładnie, a nie pobieżnie, bo trzeba gonić z programem.

Zaoszczędzisz masę pieniędzy

Koszt tradycyjnego szkolenia moderatorów design thinking waha się między 3500zł a 4500zł. Dużo osób nie może sobie pozwolić na taki wydatek. Ponadto, większości uczestników udział sponsoruje pracodawca.

Akademia jest 3-5 razy tańsza od tradycyjnych szkoleń moderatorów, bo:

 • to kurs online w modelu VOD
 • nie muszę wynajmować sali warsztatowej i cateringu
 • materiał nagrywam raz i nie muszę non stop przebywać na sali szkoleniowej
 • nie ponoszę kosztów materiałów i dojazdu

Cena tradycyjnego szkolenia to nie jedyne co musisz opłacić. Często dodatkowo płacisz za transport, nocleg, śniadania i kolacje. W Akademii otrzymujesz dużo więcej i to za 3-5-krotnie niższą cenę.

Korzystasz ile chcesz i kiedy chcesz

Tempo nauki w Akademii dopasujesz do siebie. Możesz wielokrotnie oglądać wybrane lekcje. W ten sposób utrwalisz wiedzę i po prostu uczysz się efektywniej. Na szkoleniu moderatorów na żywo, jeśli coś Cię ominie lub czegoś nie zanotujesz, nie masz możliwości powrócić do materiału.

Dostęp do Akademii masz na zawsze

Co w przypadku kiedy wykupisz dostęp do Akademii, ale przez najbliższy czas nie będziesz mógł/a wykorzystać tej wiedzy? Zawsze możesz tu wrócić i odbyć kurs jeszcze raz kompletnie za darmo. Niestety szkolenia na żywo nie możesz powtórzyć, chyba że zapłacisz ponownie. Dostęp do Akademii masz na zawsze. Jak to możliwe? Na wypadek, gdybym przestał utrzymywać platformę kursową, otrzymasz wszystkie materiały i lekcje do pobrania na swój komputer.

Tylko Ty decydujesz

W Akademii znajdziesz wiele ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Ty decydujesz ile czasu na nie przeznaczysz. Nikt i nic Cię nie ogranicza. Dlatego możesz je wykonać dokładnie, a nie pobieżnie jak na szkoleniu na żywo, bo trenerzy muszą spieszyć się z programem.

Otrzymasz gotowe materiały, scenariusze, prezentacje

Wszystkie firmy pilnują swojego know-how jak największego skarbu. Uczestnicy po szkoleniu na żywo zwykle otrzymują okrojone materiały, które są mało użyteczne. W Akademii Moderatora Design Thinking otrzymasz pełen zestaw materiałów, które ja na co dzień wykorzystuję w pracy moderatora.

Pomogę Ci osobiście i dołączysz do społeczności

Mimo, że Akademia to kurs online, to zawsze masz dostęp do ciągłego indywidualnego wsparcia. Masz do wykorzystania 1-godzinną konsultację, na której uzyskasz pomoc. Ponadto, na cyklicznych sesjach Q&A na żywo regularnie pogłębiasz wiedzę, dzielisz się swoim wyzwaniem i poznajesz perspektywę innych uczestników kursu.

Potwierdzają to uczestnicy/ki. Zobacz👇

Referencje Izabella Design Thinking

Naucz się Design Thinking od A do Z i twórz przełomowe innowacje.

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Opinia kursantki Akademii

Mam ogromną przyjemność uczestniczyć w Akademii Moderatora Design Thinking prowadzonej przez Mateusza, która wystartowała w maju 2022. Mateusz zadbał o to, aby uczestnicy otrzymali pełen pakiet wiedzy i narzędzi niezbędnych w pracy moderatora design thinking, oraz aby otrzymali gotowe wskazówki i rozwiązania, które mogą od razu wykorzystać.

Akademię cechuje bardzo dobre przygotowanie treści, narzędzi i materiałów dodatkowych. I to co ważne – na każdym etapie można liczyć na wsparcie Mateusza i informację zwrotną.

Akademia to ogromna dawka rozwojowa – zarówno w obszarze narzędzi, metod pracy moderatora, jak i w obszarze rozwoju postawy moderatora. Skorzystałam dużo więcej niż zakładałam. Z taką wiedzą i pakietem narzędzi czuję się pewnie w roli moderatora design thinking.

Katarzyna Kasprzyk
Certified Coach, Trener biznesu

Akademia jest dostosowana do wielu branż

Zastanawiasz się, czy Akademia przygotuje Cię do pracy w Twojej specyficznej branży? Tak. Akademia przygotowuje do pracy w każdej branży. Metodę design thinking możesz dostosować do konkretnego wyzwania czy projektu. W Akademii uczymy się tego od samego początku. W razie trudności, możesz skorzystać z mojej bezpośredniej pomocy lub wsparcia społeczności.

design thinking process

Design Thinking wykorzystuje się wielu branżach. Korzystają z niej Apple, Google, czy IBM, ale także instytucje publiczne, startupy i małe firmy. Design thinking doprowadziło już do rewolucji w wielu obszarach. Myszka Apple, tomografy General Electric, serwis AirBnB, czy d’school Stanforda to przykłady wielkich sukcesów metody w różnorodnych branżach. Skorzystaj z design thinking i zmień reguły gry w swojej niszy.

Dla kogo jest Akademia Moderatora Design Thinking?

Akademia jest idealna, jeśli jesteś jedną z poniższych osób:
 • Pasjonatem/ką design thinking, który/a chce w końcu zacząć profesjonalnie stosować design thinking w swojej pracy, projektach lub biznesie
 • Specjalistą/ką z dowolnej branży i chcesz wdrożyć design thinking w swoją codzienną pracę oraz czerpać korzyści z tej metody
 • Innowatorem/ką lub członkiem zespołu ds. innowacji, który/a chce wykorzystać design thinking do tworzenia przełomowych produktów, usług lub rozwiązań wewnętrznych
 • Strategiem lub dyrektorem/ką i chcesz w szczegółach poznać metodę design thinking, żeby budować strategie oparte na innowacjach i koncentracji na kliencie
 • Przedsiębiorcą, który chce zbudować trwałą przewagę konkurencyjną bazującą na innowacjach produktowych i organizacyjnych
 • Trenerem/ką biznesu, który/a rozwija swoją karierę trenerską i chce poszerzyć zakres prowadzonych szkoleń/warsztatów
 • Edukatorem/ką, wykładowcą lub nauczycielem/ką, który/a chce wyposażać uczniów lub studentów w innowacyjne i pożądane na rynku pracy kompetencje przyszłości
 • Osobą pracującą w organizacji pozarządowej, która chce wykorzystać design thinking, aby skuteczniej pozytywnie wpływać na otoczenie

Do której grupy Ty należysz?

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy

W Akademii zawarłem całą swoją wiedzę i doświadczenie. Przygotowałem materiały w taki sposób, by przekroczyć Twoje oczekiwania.

Jeżeli z jakichś powodów kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz do mnie maila (mateusz@szkoleniedesignthinking.pl). Zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. Nie musisz nic uzasadniać. Zero ryzyka.

Ponadto, gwarancja satysfakcji jest wpisana w regulamin kursu, którego prawnie muszę przestrzegać. (art. 8 pkt 2 Regulaminu)

gwarancja satysfakcji

Opinia kursantki Akademii

Jeszcze do niedawna design thinking było dla mnie czarną magią. Bardzo się cieszę, że uczyłam się tej metody wraz z Mateuszem w Akademii Moderatora Design Thinking. Lekcje są niezwykle przystępne, wciągające i ustrukturyzowane. Niewątpliwym atutem jest naprawdę bogaty materiał (w tym prezentacje, szablony narzędzi etc.), stworzony i aprobowany przez Mateusza na licznych warsztatach; materiał, który każdy ze słuchaczy Akademii może wykorzystać w celu przeprowadzenia własnych warsztatów czy projektu metodą design thinking.

Kurs jest dość obszerny i gruntownie przemyślany: po każdym module znajdują się dodatkowe materiały oraz mapa myśli podsumowująca treść modułu. A zaproponowane zadania domowe pomagają krok po kroku zaplanować swój warsztat.

Podoba mi się, że Mateusz jest bardzo inspirujący i otwarty. Zawsze można liczyć na konstruktywny feedback i rady. Dla kursantów wszystkich naborów została stworzona zamknięta facebookowa grupa – przestrzeń wymiany myśli oraz jeszcze jedna szansa na doskonalenie wiedzy z design thinking nawet po ukończeniu kursu. To jest wyjątkowe poczucie – bycie członkiem tej wspólnoty. Co jakiś czas są przeprowadzane sesje Q&A, podczas których każdy może zadać swoje pytania, podzielić się wątpliwościami etc. Bardzo sobie cenię przyjazny klimat tych spotkaniach.

Ten kurs był naprawdę strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam!

KRYSTYNA NIKOŁAJCZUK
DOCENT KATEDRY FILOLOGII POLSKIEJ NA NARODOWYM UNIWERSYTECIE LWOWSKIM, POCZĄTKUJĄCA MODERATORKA DESIGN THINKING

Nie przegap ograniczonej czasowo oferty i weź udział w kompleksowym kursie online:

AKADEMIA MODERATORA DESIGN THINKING

Naucz się projektować i prowadzić profesjonalne warsztaty i projekty design thinking

akademia dt mockup kursu

AKADEMIA MODERATORA DESIGN THINKING

8 900 PLN

(Cena brutto, zawiera 23%VAT)

*30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

100% Gwarancja satysfakcji
Wystawiam faktury VAT.
Bezpieczne i szybkie płatności:
płatności akademia

Przy wyborze metody płatności możesz:
kup teraz zapłać później

Regulamin

✅ Akademia zawiera:

 • Kompleksowy kurs online profesjonalnego moderowania warsztatów i procesów design thinking  
 • Ponad 100 lekcji video (~24h materiału video)
 • 10 obszernych modułów
 • 80+ dodatkowych materiałów
 • 50+ ćwiczeń i zadań do własnej pracy i wdrażania
 • Pełny zestaw narzędzi design thinking
 • Techniki skutecznej facylitacji
 • Gotowce, plansze, scenariusze, prezentacje do własnego użytku
 • Webinary na żywo i sesje Q&A z twórcą kursu
 • Moduł nt. warsztatów zdalnych
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • 1h konsultacji z trenerem kursu
 • Dostęp i wsparcie społeczności w zamkniętej grupie
 • Certyfikat praktyka po realizacji własnego warsztatu
 • Lekcja bonusowa: Rozwój kariery moderatora design thinking
 • Lekcja bonusowa: Jak sprytnie zdobywać referencje?
 • Nieograniczony czasowo dostęp do lekcji i materiałów

Chcesz dokonać zamówienia w inny sposób?
Wyślij maila na: mateusz@szkoleniedesignthinking.pl

Opinia kursantki Akademii

Od zawsze lubiłam kreatywne gry, ćwiczenia. Jako nauczyciel w swojej pracy często stosuję różne formy aktywizujące kreatywność studentów. Zajęcia są wtedy bardzo ciekawe i sami zainteresowani więcej z nich wynoszą. Podczas współpracy z Podkarpackim Centrum Innowacji z Rzeszowa dowiedziałam się o metodzie design thinking. Padło tam również imię Mateusza – poprostu polecili go jako trenera, który robił dla nich szkolenia. Postanowiłam też zaryzykować i bardzo serdecznie polecam Akademię! Po pierwsze bardzo fajna cena za tak mega dużo treści, z których można naprawdę nauczyć się tej metody. Po drugie stały kontakt z Mateuszem, który jest na wyciągnięcie ręki i zawsze doradzi. Po trzecie cały czas widać, że Mateusz wkłada serce w to, co robi i przekłada się to na jakość kursu.

dr Patrycja Pudło
Starszy wykładowca akademicki

Poznaj wygodne opcje finansowania kursu

Możesz skorzystać z opcji “Kup teraz, zapłać później” lub rozłożyć płatność na raty. Jak wygląda cały proces?

proces płatności

Obie opcje możesz wybrać po przejściu do bramki płatniczej.

AKADEMIA MODERATORA DESIGN THINKING

FAQ

Najczęściej zadawane pytania