7-DNIOWY STARTUP

JAK W 7 DNI I BEZ BUDOWANIA PRODUKTU PRZETESTOWAĆ POMYSŁ NA STARTUP ORAZ MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE NA NIM ZAROBISZ?

Kurs startuje 8 stycznia 2024.

Statystyki są brutalne – 11 na 12 startupów upada. (Źrodło: Startup Genome)

Dlaczego? Ponieważ zapominają o jednym krytycznym aspekcie: sprawdzeniu, czy rynek faktycznie potrzebuje ich ‘genialnego’ produktu.

😨Ogarnia Cię paraliżujący strach przed ryzykiem utraty czasu i pieniędzy zainwestowanych w Twój pomysł?

😨A może wszechobecna kultura startupów i biznesowi guru wmówili Ci, że własny biznes to synonim ryzyka?

🤔Co by było, gdybyś mógł być pewien, że ludzie chętnie kupią to, co oferujesz w swoim startupie, aplikacji lub innym produkcie cyfrowym?

Wyobraź sobie, że istnieją sposoby, żeby sprawdzić, czy Twój pomysł stanie się hitem bez rezygnacji z etatu.

Brzmi niemożliwie, prawda?

Może już próbowałeś przekuć swoje pomysły w dochodowy biznes, ale kompletnie nic z tego nie wyszło. Może po prostu straciłeś wiarę, widząc, jak praca na etacie pochłania całą Twoją energię, a codzienne obowiązki rujnują każdą wolną chwilę. Znasz tę frustrację na końcu dnia, kiedy Twoje marzenia o własnym biznesie spełzły na niczym, bo po całym dniu w robocie jesteś wyczerpany. Kiedy kolejny wieczór kończy się na kanapie, zamiast w świecie, gdzie Twój pomysł zmienia życie ludzi.

Dość mówienia ‘kiedyś’. Czas działać ‘teraz’. Ale jak? Zwłaszcza gdy wszystko dookoła zdaje się krzyczeć, że ryzyko jest zbyt wielkie, a Twoje obowiązki zbyt ważne.

Chcesz dowiedzieć się, jak przetestować Twój pomysł na startup i sprawdzić, czy przyniesie Ci hajs?

A przy tym wszystkim nie ryzykować komfortu obecnego życia, Twojego bezpieczeństwa finansowego oraz bezpieczeństwa Twojej rodziny?

Wyobraź sobie, że masz dostęp do metody, która przepowiada sukces Twojego produktu, zanim postawisz wszystko na jedną kartę.

To nie magia!

To praktyczna wiedza, którą możesz zdobyć i zastosować od zaraz. Co, jeśli powiem Ci, że mogę pokazać Ci sposób, aby przetestować swoje najlepsze pomysły bez ryzyka, bez potrzeby opuszczania etatu i bez inwestowania fortuny?

Jeśli masz pomysł na startup, aplikację albo produkt cyfrowy i chciałbyś mieć pewność, że da się na nim zarobić, dołącz do kursu.

Pokażę Ci, jak w mniej niż tydzień, poświęcając maksymalnie 45 minut dziennie i inwestując niewiele ponad 100 złotych, możesz przetestować swój pomysł i uzyskać pierwsze pieniądze od klientów.

I to wszystko bez konieczności zakładania działalności gospodarczej oraz bez gotowego produktu.

Mateusz Kaliszewski

Miałem podobnie do Ciebie

Nazywam się Mateusz Kaliszewski. Zawsze wierzyłem, że aby otworzyć własną firmę, trzeba mieć genialny pomysł, miliony na koncie do inwestycji i gotowość, by poświęcić wszystko, aby zbudować swój pierwszy produkt. Niestety, na taki scenariusz nie mogłem sobie pozwolić. Potrzebowałem metod weryfikacji moich pomysłów, które by nie wymagały takich nakładów czasu i pieniędzy.

Odkryłem, że jest sposób, który pozwala na na testowanie swoich pomysłów praktycznie bez nakładu finansowego i bez gotowego produktu. W końcu istnieje ryzyko, że pomysł nie wypali.

Od tamtej pory zacząłem testować swoje pomysły w pewien oryginalny sposób. Działając według tej metody otworzyłem swoją pierwszą firmę jeszcze przed ukończeniem studiów. Testowałem tak kolejne produkty, które pozwoliły mi zarabiać miesięcznie 10 000 złotych na rękę. Ponadto zacząłem szkolić osoby, które chcą stworzyć własny startup lub cyfrowy biznes. Dzięki moim doświadczeniom zaoszczędzili oni mnóstwo stresu, czasu i miliony, weryfikując swoje założenia.

Pokażę Ci tę metodę, która pozwoliła mi i setkom początkującym przedsiębiorcom sprawdzić, czy ich pomysł ma realne szanse na rynku, bez ryzyka finansowego i bez konieczności porzucania etatu.

Powieliłeś schemat?

“Ukończ studia i idź do pracy”. Tak mówili mi wszyscy wokół. Ale ja tak nie chciałem. Marzyłem, by zbudować swój własny biznes. Mimo to, pod wpływem presji rodziców, społeczeństwa, przyjaciół i tak zwanego “zdrowego rozsądku”, poszedłem na studia. Studiowałem fizykę. Brzmi przerażająco, prawda? Był to jedyny kierunek, na który mogłem się dostać z moimi wynikami z matury.

Po pierwszym semestrze wiedziałem na pewno – fizykiem nie zostanę. Zacząłem szukać sposobu na realizację swoich przedsiębiorczych ambicji. Ale był jeden problem. Każdy pomysł na biznes, aplikację czy startup, który przychodził mi do głowy, wymagał albo ogromnych inwestycji, albo masy czasu.

Byłem w potrzasku. Na ultra wymagających studiach, które wiedziałem, że nic mi nie dadzą, z pomysłami w głowie i marzeniami w sercu.

Czujesz to, co ja?

😧Czujesz ten stres, kiedy każdego dnia dociera do Ciebie, że powinieneś robić coś innego, w twojej głowie kotłują się coraz to ciekawsze pomysły, a Ty dalej jesteś tam, gdzie jesteś?

Szukałem odpowiedzi w internecie. Wpisywałem różne frazy, np. „jak szybko zweryfikować pomysł na biznes”, „jak sprawdzić popyt na produkt”. Porady były wszędzie: zrób badania rynku, zbuduj społeczność, opracuj biznesplan. Ale to nie była prawdziwa weryfikacja, tylko miesiące pracy bez żadnej pewności. Albo jeszcze takie kwiatki: „Zainwestuj oszczędności, weź dofinansowanie lub kredyt”. To zdecydowanie nie było dla mnie.

Na czym polegał problem?

😮‍💨Studia na Politechnice Warszawskiej pochłaniały wiele czasu i masę energii, pozostawiając mnie umysłowo wyczerpanym. Praca po zajęciach bez jakiejkolwiek pewności, że ta praca ma sens, dawała bardzo małą wartość oczekiwaną.

☹️Jako student, nie miałem żadnego budżetu na inwestycje, a moje pomysły wydawały się nierealne do zrealizowania bez ogromnego kapitału.

😨Bałem się ryzyka związanego z pożyczaniem pieniędzy czy zaciąganiem kredytu. Nie mogłem sobie pozwolić na dług, szczególnie gdyby pomysł nie wypalił.

😠Nie chciałem zakładać działalności, bo kompletnie nie wiedziałem jak to zrobić, a poza tym byłoby to kolejne zobowiązanie. ZUS, opłaty itp.

😢Dodatkowo, nie miałem żadnego wsparcia od bliskich. Moje środowisko było wręcz antybiznesowe.

Ale nastąpił przełom…

Mimo olbrzymich trudności, nie poddałem się. W końcu natknąłem się na historię gigantów takich jak Zappos czy Dropbox. Zainspirowany ich podejściem, skopiowałem ich model działania.

Zacząłem adaptować ich strategie weryfikacji pomysłów biznesowych i w kilka dni, z nakładem finansowym, na który mógł sobie pozwolić student z biednej rodziny, pozyskałem pierwszego klienta na usługę, której jeszcze nie opracowałem.

Tak zbudowałem swoją pierwszą firmę. Ten sam proces replikowałem później w kolejnych projektach. Niektóre z nich do dziś generują dla mnie dochód, inne eksperymenty nie powiodły się – ale wiesz co? Nie mam z tym problemu, bo inwestycja w testowanie każdego z tych pomysłów ograniczała się do zaledwie kilkudziesięciu złotych.

Ten sposób działania jest mało znany. 

Większość ludzi pracujących na etacie, zwłaszcza w korporacjach lub programistów myśli w kategorii “najpierw zbuduj produkt, potem go sprzedaj”. Poświęcają lata na kodowanie aplikacji, tworzenie biznesplanów, pozyskiwanie inwestorów, a czasem nawet ryzykują oszczędności życia lub sprzedają mieszkania, aby zrealizować swoje wizje. A potem wypuszczają produkt na rynek i okazuje się, że jedynymi klientami są oni sami, bo testowali bramkę płatniczą.

Największym mitem jest to, że biznes równa się ryzyko. Dlaczego? Z jednej strony przedsiębiorcy często muszą podpompować swoje ego, w innym przypadku ich osiągnięcia nic by nie znaczyły. Z drugiej – ludzie przyzwyczajeni do wykonywania poleceń innych i unikający odpowiedzialności za swoje życie mają wygodną wymówkę, by nie działać na własną rękę, nawet mając naprawdę dobre pomysły.

Ja byłem na tyle uparty, że postanowiłem podważyć ten status quo. Dziś, mając ciekawy pomysł, używam sprawdzonej metody, która pozwala mi w ciągu kilku dni i za około 100 złotych zweryfikować, czy znajdę klientów. I nie tylko ja korzystam z tej metody – pomagam również startupom w ramach coachingu, aby mogli szybko i bez ryzyka testować swoje pomysły.

😌Uczucie ulgi, gdy wiesz, że masz metodę pozwalającą uniknąć lat pracy, wielkich inwestycji i ryzyka utraty życiowego standardu, jest bezcenne.

Postanowiłem, że ze swojej wiedzy i doświadczenia, oraz z doświadczeń startupów, z którymi współpracuję, stworzę kompletny proces weryfikacji pomysłów na startup, produkt/usługę cyfrową lub aplikację.

Tylko zobacz. Poświęciłem lata na szukaniu, eksperymentowaniu testowaniu na sobie różnych metod. Spędziłem masę czasu na nauce odpowiednich narzędzi i weryfikowaniu guru biznesu. Dzięki temu opracowałem najbardziej efektywny i miarodajny system testowania pomysłów na cyfrowy biznes.

😨Możesz tak jak ja kilka lat temu tkwić w ograniczających przekonaniach, pisać biznesplany, ubiegać się o dofinansowania lub kredyty i kupować drogie szkolenia.

😨Możesz postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować to, co do tej pory osiągnąłeś.

😨Możesz spędzić tysiące godzin pisząc kod aplikacji, której finalnie nikt nie kupi.

😨Możesz zapożyczyć się u znajomych lub rzucić pracę ryzykując swoje bezpieczeństwo finansowe i Twojej rodziny.

Tylko po co? Czy to nie jest zbyt duża stawka?

To jak hazard. A to choroba. Wylecz się z takiego myślenia i działania, bo do niczego Cię ono nie doprowadzi.

Jeśli masz dość takiego myślenia, chcesz działać, ale w mądry sposób, bez ryzyka utraty tego, co już masz, dołącz do mojego kursu i na spokojnie, bez stresu przetestuj swoje pomysły w kilka dni.

KURS 7-DNIOWY STARTUP ZAWIERA:

MODUŁ 1

Jak z minimalnym nakładem czasu, za nie więcej niż 100 zł i bez budowania czegokolwiek przetestować pomysł na startup, aplikację lub produkt cyfrowy?

Wartość: 4997 zł

➡️ W tydzień przeprowadzisz weryfikację rynkową pomysłu. Poznasz potencjał swojego pomysłu bez konieczności rezygnacji z etatu lub obecnego standardu życia, bez kredytów i pożyczek, i to wszystko, poświęcając jedynie kilkadziesiąt minut dziennie po godzinach.

➡️ Pokażę Ci moją metodę testowania pomysłów, dzięki której dowiesz się, czy na Twój pomysł istnieje popyt na rynku.

➡️ Masz absolutną pewność, czy zarobisz, czy nie, ponieważ metoda jest oparta na realnych eksperymentach z prawdziwymi klientami.

➡️ Nie musisz budować produktu. Pokażę Ci, jak przetestować pomysł, mając tylko koncepcję w głowie.

➡️ Dam Ci cały proces, w którym przetestujesz swój pomysł z minimalnym wysiłkiem, a do tego w pewnych zadaniach odciąży Cię sztuczna inteligencja, oszczędzając Ci czas i siły. Wiem, że po pracy jest się zmęczonym.

➡️ W końcu dowiesz się, który z Twoich pomysłów przyniesie Ci najwięcej zysku.

MODUŁ 2

Jak stworzyć kosmiczną ofertę produktu, która po prostu sprzedaje?

Wartość: 2497 zł

➡️ Dam Ci szablon ultra skutecznej oferty, które zarobiły dla mnie ponad 130 000 zł.

➡️ Udostępnię sprawdzone techniki na to, jak trafnie ująć korzyści Twojego produktu, tak aby wpływać na decyzje zakupowe klientów.

➡️ Dam Ci listę kluczowych elementów, które powinna zawierać oferta, aby była nie tylko atrakcyjna, ale i wiarygodna.

➡️ Pokażę jak skutecznie łączyć emocje z logiką w komunikacji oferty, aby dotrzeć do serc i umysłów klientów.

➡️ Odkryjesz metody na to, jak unikać typowych błędów, które mogą osłabić Twoją ofertę.

➡️ Nauczę Cię, jak dostosować ofertę do różnych segmentów rynku, zwiększając jej atrakcyjność dla szerokiego grona odbiorców.

MODUŁ 3

Jak zaprojektować konwertującą i zgodną z aktualnymi trendami stronę lądowania (Landing Page)?

Wartość: 1997 zł

➡️ Pokażę Ci jak zbudować konwertujący Landing Page, który wzbudza zaufanie, nawet jeśli nie masz jeszcze działalności gospodarczej.

➡️ Otrzymasz instrukcje jak zmienić odwiedzających Twój Landing Page w klientów.

➡️ Nauczę Cię, jak tworzyć mocne wezwania do akcji (CTA), które skutecznie zachęcą odwiedzających do podjęcia pożądanej akcji.

➡️ Pokażę Ci jak projektować intuicyjne sekcje, które ułatwiają użytkownikom poruszanie się po stronie i finalizowanie wizyty zakupem.

MODUŁ 4

Jak zrobić kampanię marketingową, by pozyskać dane od prawdziwych potencjalnych klientów i sprawdzić popyt na swój produkt? 

Wartość: 1497 zł

➡️ Dam Ci jasne instrukcje i poprowadzę Cię za rękę do stworzenia Twojej pierwszej kampanii produktu.

➡️ Pokażę Ci jak uruchomić reklamy na Facebooku. Jedyne co musisz mieć to konto na Facebooku.

➡️ Udostępnię Ci moje szablony najlepiej klikanych reklam, aby zaoszczędzić czas i zwiększyć skuteczność tworzonych kreacji.

➡️ Pokażę Ci jak ustawić budżet kampanii, aby zminimalizować koszty.

➡️ Pokażę Ci jak optymalizować kampanie i osiągać lepsze wyniki poprzez testy A/B.

➡️ Nauczę Cię analizować wyniki kampanii, abyś mógł zrozumieć, które elementy działają, a które wymagają poprawy.

MODUŁ 5

Jak przyjmować płatności od klientów, jeśli nie masz działalności gospodarczej?

Wartość: 947 zł

➡️ Nie musisz zakładać działalności gospodarczej. To mit, że żeby legalnie sprzedawać coś w sieci musisz mieć działalność gospodarczą.

➡️ Wyjaśnię Ci, jakie warunki musisz spełnić, by nie musieć zakładać działalności gospodarczej i móc przyjmować pieniądze od klientów.

➡️ Pokażę ci system, dzięki któremu w 30 minut będziesz miał moduł sklepowy na swojej stronie, z koszykiem, bramką płatniczą i e-mailami potwierdzającymi.

MODUŁ 6

Jak kupić domenę, hosting i jak technicznie zbudować stronę internetową oraz zintegrować ją z narzędziami marketingowymi?

Wartość: 497 zł

➡️ Pokażę Ci, jak stworzyć najbardziej opłacalny system narzędzi, który służy mi od lat.

➡️ Nie musisz posiadać żadnych specjalistycznych umiejętności technicznych – wystarczy, że umiesz obsługiwać komputer, przeglądarkę internetową, pocztę e-mail oraz Facebooka.

➡️ Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces wyboru i zakupu domeny, tak aby najlepiej pasowała do Twojego pomysłu i była łatwa do zapamiętania dla klientów.

➡️ Pomogę Ci wybrać hosting dopasowany do twoich potrzeb, tak aby twoja strona była szybka i niezawodna.

➡️ Dam Ci proste instrukcje, jak skonfigurować stronę internetową, nawet jeśli nie masz doświadczenia w pracy z CMS-ami czy kodem HTML.

➡️ Pokażę Ci jak łatwo zintegrować narzędzia marketingowe z Twoją stroną, by automatycznie śledzić wyniki.

Wszystko, czego się nauczysz w lekcjach, możesz zrobić na kanapie z laptopem na kolanach.

Dołącz do kursu w którym, zanim zainwestujesz pieniądze i czas w budowę swojego produktu, pozyskasz pierwszych klientów.

Zobacz moje wyniki i startupów korzystających z mojej metody:

Mój produkt cyfrowy: 144 x 249 zł = 35 856 zł

7-dniowy startup wyniki - 3

Mój kolejny produkt cyfrowy: 116 x 947 zł = 109 852 zł

7-dniowy startup wyniki - 1

Popatrz jakie maile dostaję od founderów, które skorzystały z mojej metody:

7-dniowy startup wyniki - 4

A jeden z nich dzięki mojej pomocy uzyskał 1 000 000 zł na dalszy rozwój:

7-dniowy startup wyniki - 2

TO PO PROSTU DZIAŁA! PODSUMOWUJĄC…

Oto co otrzymasz w kursie:

  • Moduł 1: Jak z minimalnym nakładem czasu, za nie więcej niż 100 zł i bez budowania czegokolwiek przetestować pomysł na startup, aplikację lub produkt cyfrowy? Wartość: 4997 zł
  • Moduł 2: Jak stworzyć kosmiczną ofertę produktu, która po prostu sprzedaje? Wartość: 2497 zł
  • Moduł 3: Jak zaprojektować konwertującą i zgodną z aktualnymi trendami stronę lądowania (Landing Page)? Wartość: 1997 zł
  • Moduł 4: Jak zrobić kampanię marketingową, by pozyskać dane od prawdziwych potencjalnych klientów i sprawdzić popyt na swój produkt? Wartość: 1497 zł
  • Moduł 5: Jak przyjmować płatności od klientów jeśli nie masz działalności gospodarczej? Wartość: 947 zł
  • Moduł 6: Jak kupić domenę, hosting i jak technicznie zbudować stronę internetową oraz zintegrować ją z narzędziami marketingowymi? Wartość: 497 zł

Wszystko jest warte aż 12 432 zł! Ale to nie wszystko… Otrzymasz jeszcze:

BONUS #1

Ebook:

78 narzędzi nocode, dzięki którym zbudujesz swój startup i zrealizujesz pomysł bez programowania

Wartość: 47 zł

BONUS #2

Nagranie webinaru:

Najlepsze prompty do Chat GPT, za pomocą których stworzysz sprzedające oferty i reklamy produktów

Wartość: 197 zł

To wszystko jest warte 12 676 zł.

KURS ONLINE: 7-DNIOWY STARTUP

Jak w 7 dni, bez budowania produktu przetestować pomysł na startup i mieć pewność, że na nim zarobisz?

12 676 zł

Zaraz po zamówieniu otrzymasz potwierdzenie oraz dostęp do platformy, na której 8 stycznia 2024 pojawią się lekcje kursu.
Otrzymasz także przypomnienia.
100% Gwarancja Satysfakcji.
Wystawiam faktury VAT.
Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia:

Blik + karty + portfele elektroniczne + PIS + przelew + płatności odroczone + raty 647x162 bank pay

Jeśli chcesz mieć pewność, czy warto inwestować w swój pomysł i czy przyniesie on zyski, to decyzja o zakupie tego produktu jest najlepszą, jaką możesz podjąć.

Dzięki tej metodzie przejdziesz od pomysłu w głowie do pierwszych pieniędzy od klientów, które potwierdzą popyt na twój produkt i to bez budowania czegokolwiek. I to jest po prostu bezcenne!

To jeszcze nic!

Nie ponosisz żadnego ryzyka. Jeśli w ciągu 30-dni od startu kursu nie będziesz miał wyników swoich eksperymentów, to zwrócę Ci każdy grosz. Nie chcę od Ciebie pieniędzy, jeśli nie będziesz mieć efektów.

Napisz do mnie, a dostaniesz zwrot całej kwoty.

gwarancja satysfakcji

Oczywiście… teraz stoisz przed wyborem. Możesz nadal nic nie robić, dalej rozmyślać o swoich pomysłach, lub rzucić pracę, wziąć kredyt i postawić wszystko na jedną kartę. Ale ryzyko jest ogromne. Możesz też, podjąć decyzję teraz i w ciągu 7 dni sprawdzić swój pomysł na startup, by mieć pewność, że da się na nim zarobić. Podejmij najlepszą decyzję.

Kurs startuje 8 stycznia 2024.

Nie zwlekaj. Kliknij przycisk poniżej i dołącz do kursu:

KURS ONLINE: 7-DNIOWY STARTUP

Jak w 7 dni, bez budowania produktu przetestować pomysł na startup i mieć pewność, że na nim zarobisz?

12 676 zł

Zaraz po zamówieniu otrzymasz potwierdzenie oraz dostęp do platformy, na której 8 stycznia 2024 pojawią się lekcje kursu.
Otrzymasz także przypomnienia.
100% Gwarancja Satysfakcji.
Wystawiam faktury VAT.
Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia:

Blik + karty + portfele elektroniczne + PIS + przelew + płatności odroczone + raty 647x162 bank pay

Kontakt

Jeżeli masz pytania lub trudności związane z zakupem, nie wahaj się i skontaktuj się ze mną.

@: mateusz@szkoleniedesignthinking.pl
T: +48 694 341 553

Dane firmy

INNOVATION CONSULTING Mateusz Kaliszewski
Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
02-001 Warszawa
NIP: 7582342534

Bezpieczeństwo zakupu

Polityka prywatności
Regulamin i gwarancja satysfakcji
Przelewy24 – bramka płatnicza
Copyright © 2023 Mateusz Kaliszewski